Neoheat

Pompa ciepła Neoheat

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Pompa ciepła Neoheat

Neoheat to pompy ciepła typu powietrze – woda, zapewniające kompletne ogrzewanie domu, całoroczne podgrzewanie wody, a w okresie letnim chłodzenie. 1 urządzenie pełniące 3 funkcje! Wszystko przy bardzo korzystnych warunkach roboczych i co niezwykle istotne – bez emisji zanieczyszczeń, co czyni pompy ciepła niezwykle ekologicznymi urządzeniami. W ofercie Neoheat znajdują się urządzenia typu split i monoblok. Różne wydajności urządzeń pozwolą dobrać pompę ciepła do każdej inwestycji.

W pompach ciepła  Neoheat zastosowano wiele rozwiązań, by zapewnić maksymalny komfort użytkowników. Zdalne sterowanie po zalogowaniu na dedykowanej witrynie internetowej umożliwia stały pogląd pracy urządzenia na komputerze bądź smartfonie. Użytkownik może wyświetlić bieżący stan urządzenia, informację o błędach, temperaturze zasilania itp. Pompa ciepła Neoheat została wyposażona w taki sposób, by zagwarantować bezobsługowość systemu grzewczego. Urządzenie na podstawie krzywych pogodowych automatycznie dostosowuje swoją pracę do aktualnych warunków pogodowych, tak by zawsze zapewnić zadaną temperaturę w budynku.

Pompa ciepła Neoheat to urządzenie o wysokiej klasie energetycznej. Posiadając jedną z najwyższych klas energetyczności, pompy ciepła będą tanie w eksploatacji.  W naszych pompach ciepła zastosowano ekologiczny czynnik chłodniczy R32, który posiada większą sprawność energetyczną, dzięki czemu mniejsza jego ilość zostanie wykorzystana w instalacji chłodniczej, natomiast efektywność urządzenia może wzrosnąć nawet o 10%.

Neoheat EKO II Plus

Pompa ciepła z wbudowanym zbiornikiem CWU dedykowana jest do domów jednorodzinnych i wielorodzinnych. Urządzenie pracuje w trzech trybach: wydajnego ogrzewania, chłodzenia i grzania wody użytkowej. Neoheat EKO II Plus ma wbudowany 250 l. zbiornik do C.W.U., który wykonano ze stali nierdzewnej. Dzięki czemu nie trzeba inwestować w osobny zbiornik. Pompa ciepła to urządzenie do pracy całorocznej, wyróżnia się szerokim zakresem temperatury pracy, dzięki czemu nie trzeba martwić się o jej wydajność, nawet w trudnych warunkach pogodowych, podczas siarczystych mrozów. Urządzenie pracuje całkowicie automatycznie. Na podstawie krzywych pogodowych samo kontroluje warunki pogodowe i dostosowuje swoją pracę by zapewnić Mieszkańcom żądaną temperaturę. By zwiększyć komfort użytkowania pompę ciepła wyposażono również w sterowanie Wi-Fi w standardzie. Dzięki temu sterowanie pracą urządzenia jeszcze nigdy nie było tak proste. Po zalogowaniu się na dedykowanej witrynie internetowej użytkownik ma możliwość sprawdzania bieżącego stanu urządzenia, sterowania temperaturą, ustawienia dedykowanych trybów pracy (wakacyjny/nocny).

Pompa ciepła stanowi wydajny system ogrzewania budynku, nawet w okresie zimowym, gdy temperatura spada do -25°C. Dodatkowo przez cały rok służy do podgrzewania wody użytkowej, a w okresie letnim chłodzi pomieszczenia. Jednostka wewnętrzna pompy ciepła wyposażona została w zasobnik ciepłej wody użytkowej o pojemności 250 l. Urządzenie w dużym stopniu przyczynia się do obniżenia kosztów eksploatacji budynku, jak i kosztów konserwacji systemu grzewczego.

Pompa ciepła Neoheat może pracować z różnymi odbiornikami ciepła – grzejnikami, klimakonwektorami, a przede wszystkim z ogrzewaniem podłogowym. Ma możliwość kontroli dwóch obiegów ciepła np. ogrzewania podłogowego i tradycyjnego grzejnikowego, przy jednoczesnym precyzyjnym wysterowaniu temperatury osobno dla każdego z obiegów.

Seria Neoheat EKO II Plus charakteryzuje się

  • Wbudowany bufor 250 l ze stali nierdzewnej, do przepływowego grzania CWU, wyposażony w anodę magnezową
  • Wbudowana inwerterowa pompa obiegowa Wilo
  • Wbudowana sekwencyjna grzałka 6 kW
  • Zawór bezpieczeństwa 2,5 bar
  • Wbudowany zawór trójdrogowy do rozdziału CWU i CO
  • Sprężarka Mitsubishi
  • Zawór rozprężny Carel
  • Wymiennik GEA/SWEP
  • Sterowanie Copeland
  • Opcja trybu wakacyjnego, cichego oraz trybu nocnego

Pompa ciepła Neoheat EKO II Plus wykonywana jest w trzech wariantach:

Neoheat Eko II Plus 6

Pompa ciepła z wbudowanym zbiornikiem do C.W.U. dedykowana do domów jednorodzinnych. Pompa to urządzenie całoroczne, pracujące w trzech trybach: ogrzewanie, chłodzenie i grzanie wody użytkowej. Neoheat EKO II Plus 6 ma wbudowany 250 l. zbiornik do C.W.U. wykonany ze stali nierdzewnej. Pompę ciepła Neoheat wyposażono dodatkowo w funkcję dezynfekcji zbiornika, po to by zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa użytkownikom. Urządzenie wyróżnia szeroki zakres temperatury pracy, dzięki czemu nie trzeba martwić się o jej wydajność w trudnych warunkach pogodowych, nawet podczas siarczystych mrozów. Dodatkowe zabezpieczenie w postaci grzałki tacy ociekowej zapewnia wydajną pracę nawet przy -25 stopniach C. Pompę ciepła wyposażono w sterowana Wi-Fi w standardzie, dzięki czemu użytkownik po zalogowaniu na dedykowanej witrynie internetowej zyskuje maksymalny komfort zarządzania pracą urządzenia.

Neoheat Eko II Plus 9

Pompa ciepła dedykowana do domów jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz pomieszczeń komercyjnych. Pompa pracuje przez cały rok w trzech trybach: ogrzewanie, chłodzenie i grzanie wody użytkowej. Pompę wyróżnia szeroki zakres temperatury pracy, dzięki czemu nie trzeba martwić się o jej wydajność w trudnych warunkach pogodowych, podczas srogiej zimy. Pompa ciepła Neoheat została wyposażona w grzałkę tacy ociekowej, dzięki czemu nawet przy -25 stopniach C urządzenie pracuje wydajnie.  Neoheat EKO II Plus 9 to urządzenia ekologiczne – są bezemisyjne oraz pracują na czynniku chłodniczym R32, który w mniejszym stopniu oddziałuje na środowisko. W urządzeniu zastosowano podział na strefy, który zapewnił większą elastyczność niezależnego sterowania dwoma obiegami grzewczymi naraz. To szczególnie istotna kwestia przy wciąż popularnym mieszanym systemie ogrzewania budynku (ogrzewanie podłogowe oraz tradycyjne grzejniki).

Neoheat Eko II Plus 12

Pompa ciepła dedykowana do domów jednorodzinnych, wielorodzinnych i powierzchni komercyjnych. Pompa pracuje w trzech trybach: ogrzewanie, chłodzenie i grzanie wody użytkowej. Neoheat EKO II Plus 12 ma wbudowany zbiornik do C.W.U. wykonany ze stali nierdzewnej o pojemności aż 250 litrów. Pompę wyróżnia szeroki zakres temperatury pracy, dzięki czemu nie trzeba martwić się o jej wydajność w trudnych warunkach pogodowych. Pompa ciepła może być sterowana zdalnie i ma możliwość kontroli dwóch obiegów ciepła – np. ogrzewanie podłogowe i tradycyjne grzejnikowe.