Pompa ciepła split Neoheat EKO II 9

Odbierz premię do 2000 zł za montaż pompy ciepła!

Szczegóły: https://hurtewerest.pl/blog/biezace/instalatorze-odbierz-premie-do-2000-zl-za-montaz-pompy-ciepla

Pompy dostępne od ręki z naszego magazynu

DARMOWA DOSTAWA

Zaloguj się aby zobaczyć cenę.

Charakterystyka Pompy Ciepła Neoheat EKO II:

  • Wbudowana pompa obiegowa
  • Wbudowany zawór trójdrogowy do rozdziału CWU i CO
  • Możliwość sterowania dwoma obiegami ciepła – np. ogrzewaniem podłogowym i tradycyjnym – przez grzejniki z precyzyjnym ustawieniem temperatury osobno na każdy z nich
  • Dotykowy panel sterujący w języku polskim
  • Opcja trybu wakacyjnego, cichego oraz trybu nocnego

Seria Neoheat EKO II
Typ Neoheat EKO II 9
+2oC / +35oC (EN 14511) COP** 3,87
+2oC / +35oC (EN 14511) Wydajność* kW 7,8
-10oC / +55oC 6
Punkt biwalencyjny Pośrednia temp. °C -7
Roczne zużycie energii Pośrednia temp. kWh 3728
Sezonowa efektywność Energetyczna (Eu 811, 813/2013) Klasa % A++
Sezonowa efektywność Energetyczna (Eu 811, 813/2013) Pośrednia temp. % 130,4
Czynnik chłodniczy R32
Poziom mocy akustycznej db(A) dB(A) 44/53

3 funkcje w 1 urządzeniu!

Pompa ciepła stanowi wydajny system ogrzewania budynku, nawet w okresie zimowym, gdy temperatura spada do -25°C. Dodatkowo przez cały rok służy do podgrzewania wody użytkowej, a w okresie letnim chłodzi pomieszczenia. Urządzenie w dużym stopniu przyczynia się do obniżenia kosztów eksploatacji budynku, jak i kosztów konserwacji systemu grzewczego.

Dostosowane do pracy z różnymi odbiornikami ciepła

Pompa ciepła Neoheat może pracować z różnymi odbiornikami ciepła – grzejnikami, klimakonwektorami, a przede wszystkim z ogrzewaniem podłogowym. Ma możliwość kontroli dwóch obiegów ciepła np. ogrzewania podłogowego i tradycyjnego grzejnikowego, przy jednoczesnym precyzyjnym wysterowaniu temperatury osobno dla każdego z obiegów.

Sterowanie Wi-Fi w standardzie

W pompach ciepła  Neoheat zastosowano wiele rozwiązań, by zapewnić maksymalny komfort użytkowników. Zdalne sterowanie po zalogowaniu na dedykowanej witrynie internetowej umożliwia stały pogląd pracy urządzenia na komputerze bądź smartfonie. Użytkownik może wyświetlić bieżący stan urządzenia, informację o błędach, temperaturze zasilania itp. Pompa ciepła Neoheat została wyposażona w taki sposób, by zagwarantować bezobsługowość systemu grzewczego. Urządzenie na podstawie krzywych klimatycznych automatycznie dostosowuje swoją pracę do aktualnych warunków pogodowych, tak by zawsze zapewnić zadaną temperaturę w budynku.

Ekonomiczne rozwiązania

Pompa ciepła Neoheat to urządzenie o wysokiej klasie energetycznej. Posiadając jedną z najwyższych klas energetyczności, pompy ciepła będą tanie w eksploatacji.  W naszych pompach ciepła zastosowano ekologiczny czynnik chłodniczy R32, który posiada większą sprawność energetyczną, dzięki czemu mniejsza jego ilość zostanie wykorzystana w instalacji chłodniczej, natomiast efektywność urządzenia może wzrosnąć nawet o 10%.

Kompatybilna z fotowoltaiką

Instalację z pompą ciepła Neoheat można podłączyć do instalacji z fotowoltaiką, dzięki czemu łatwo zminimalizować rachunki za prąd. Pompa ciepła pozyskuje energię z atmosfery, następnie przekazuje ją do wody w układzie grzewczym. Jednocześnie cały system potrzebuje zaledwie 1 kW energii elektrycznej do wyprodukowania od 3 do 5 kW. Przy instalacji z fotowoltaiką pompa ciepła staje się jednym z najtańszych systemów grzewczych.

PCPSNHPNE00096

Pliki do pobrania

neoheat_eko_II_karta_produktu

Pliki do pobrania (323.17k)