BLOG

Visit our blog

Haier

Klimatyzacja i pompa ciepła Haier

Jest 28 produktów.

Pokazano 1-20 z 28 pozycji

Aktywne filtry

Haier - światowy lider klimatyzacji

Regularnie od kilku lat Haier utrzymuje się na czele rankingu sprzedaży klimatyzatorów,
zawdzięcza to ulepszaniu swoich urządzeń i wprowadzaniu innowacyjnym zastosowaniom, które Haier wdraża na rynku od 1984.
Użytkownicy klimatyzacji Haier cenią firme także za bezgłośną prace, intuicyjne sterowanie, a przedewszyskim małą awaryjnością klimatyzatora.
Haier słynie również z ekologicznych rozwiązań, przykładem tego typu działań może być użycie bezpieczniejszego dla środowiska czynnika chłodniczego R32 wraz ze spreżarką rotacyjną, której działanie zmniejsza zużycie energii elektrycznej nawet do 70%, co ważne jest również dla budżetu domowego.

Klimatyzator Haier jako oczyszczasz powietrza

Haier zaprezentował na rynku technologie Self Purify, której zadaniem jest oczyszczanie powietrza z pomieszczenia, rozwiązanie wprowadzone jest w klimatyzacjach serii JADE Plus.
Siatka filtrująca IFD znajdująca się w urządzeniu usuwa zanieczyszczenia z powietrza, a poziomem zaawansowania i wydajnością w pełni dorównuje profesjonalnym oczyszczaczom powietrza, dzięki znajdujących się w siatce 7000 otworów pochłaniających pył.
Wszystko to sprawia klimatyzacje Haier z serii JADE Plus są doskonałe dla alergików.
Element z filtrem zanieczyszczeń IFD po bezproblemowych odłączeniu od klimatyzatora możemy użyć ponownie po umyciu.

Sterylizacja UV-C w klimatyzacji Haier

klimatyzacje Haier wyposażone są w system sterylizacji UV-C, która niszczy różnego typu pleśnie, bakterie, wirusy - w tym SARS-CoV-2 usuwając 99,9% z nich.
Wszystko dzięki to lampie UV-C, która zamieszczona jest w klimatyzatorze, dltaego też nie oddziałuje na ludzi i zwierzęta znajdujące się w pomieszczeniu i zasięgu klimatyzatora. Technologia Sterylizacja UV-C znajduje się w standardzie w klimatyzacjach PEARL Plus, FLEXIS Plus White Matt, FLEXIS Plus Black Matt, oraz  FLEXIS Plus Silver Shine, jest to gwarancja czystego powietrza wolnego od bakterii i wirusów.
Dodatkowym wsparciem dla niszczenia bakterii i wirusów jest technologia 56°C Steri Clean, która skutecznie usuwa wirusy i bakterie podgrzewając wymiennik ciepła do temperatury 56°C przez 30 minut, wpływa to znacząco na jakość powietrza wypływającego z klimatyzatora. Funkcja dostępna jest w klimatyzacjach PEARL Plus, FLEXIS Plus White Matt, FLEXIS Plus Black Matt, FLEXIS Plus Silver Shine oraz JADE Plus.
Jednak jednostki Haiera wyposażone są również w technologie zapobiegające rozwojowi pleśni i bakterii, dzięki jonom srebra nałożonym na powłoke kanałów cyrkulacji powietrza, a bakterie i grzyby w kontakcie z nimi są niszczone - tego typu technologia to Self Hygiene i znajduje się w klimatyzatorach FLEXIS Plus White Matt, FLEXIS Plus Black Matt, FLEXIS Plus Silver Shine oraz JADE Plus.
Ostatnią technologią służącą higienie jednostki Haier jest Self Clean, jest to funkcja służąca do samoczyszyszczenia klimatyzatora - usuwa zanieczyszcenia znajdujące się na parowniku, a wilgotne powietrze zamraża osad na powierzchni wymiennika, a w trakcie rozmrażania osad jest usuwany - dzięki czemu klimatyzacja jest zdecydowanie sprawniejsza, ponieważ nie usuwane zabrudzenia powodują zmniejszenie jakości powietrza i zmniejszają zdolność chłodniczą 15-30%.
Techologia ta sprawia, że urządzenie jest bardziej wydajne i przez to ekonomiczniejsze, znajduje się ona w klimatyzatorach PEARL Plus, FLEXIS Plus White Matt, FLEXIS Plus Black Matt, FLEXIS Plus Silver Shine, TUNDRA Plus oraz JADE Plus.

Klimatyzator ścienny Haier

Klimatyzator Haier TAYGA Plus

Urządzenie o minimalistycznym designie, z wtopionym w obudowe wyświetlaczem pracujące w oparciu o ekologiczny czynnik chłodniczy R32 wyposażone w funkcje Self Clean i możliwością sterowania jednostką za pomocą aplikacji mobilnej. Klimatyzacja charakteryzuje się również cichą pracą nawet 20 dB.
Seria TAYGA Plus dostępna jest w modelach

 • 2,6/2,8 kW
 • 3,2/3,4 kW
 • 5,0/5,2 kW
 • 7,0/8,1 kW

Klimatyzator Haier FLEXIS Plus

Jednostka pracuje na ekologicznym czynniku R32 i wyróżnia się wbudowanym Czujnikiem Eco, odpowiedzialnym za badanie obecności człowieka za pomocą którego klimatyzator dystrybuuje nawiew w dane miejsce. Warto również zwrócić uwage na technologie sterylizacji UV-C, dzięki której hamuje rozwój SARS-CoV-2 do 99,99%, zwalcza również grzyby i bakterie. Klimatyzacja może być sterowana przez aplikacje mobilną, a głośność jej pracy nie przekracza 16dB. Urządzenie wyposażone jest w funkcje Self Clean służącą do usuwania bakterii i zanieczyszczeń znajdujących się na wymienniku.

Seria FLEXIS Plus dostępna jest w modelach

 • 2,6/3,2 kW
 • 3,5/4,2 kW
 • 5,2/6,0 kW
 • 7,0/8,0 kW

Klimatyzator Haier Pearl Plus

Kompaktowa obudowa i niski poziom hałasu wynoszący do 18dB, a także szereg rozbudowanych funkcji jak system sterylizacji UV-C hamujący rozwój wirusów i bakterii, czy technologia 56°C Steri Clean oraz Self Clean mające za zadanie utrzymanie urządzenia w czystości co przekłada się na jakość powietrza.
Model ten cechuje również technologia Coanda Plus służąca do odpowiedniego rozprowadzenia nawiewu.
Seria Pearl Plus dostępna jest w modelach

 • 2,6/2,8 kW
 • 3,2/3,4kW
 • 5,0/5,2 kW

Pompa ciepła Haier

Pompa ciepła jest najwydajniejszą i najekologiczniejszą formą ogrzewania obiektu jak i ogrzewania wody użytkowej.
Pompa ciepła absorbuje energie skumulowaną w powietrzu.

Pompa ciepła SUPER AQUA Monoblok

Pompa ciepła kompatybilna z wieloma odbiornikami ciepła. Świetnie współdziała z ogrzewaniem podłogowym, umożliwia dystrybucje ciepła przez tradycyjne grzejniki  oraz klimakonwertory.
Seria pomp ciepła SUPER AQUA charakteryzuje się cichą pracą jednostki do 59 dB, co zawdzięcza m.in sprężarce będącej w tym modelu okryta dodatkowym materiałem izolującym hałas, bezgłośnym silnikiem wentylatora, a także wentylatorem którego budowa umożliwia absorpcje drgań.
Pompa ciepła wyposażona jest w intuicyjny sterownik, z którego pomocą możemy wybrać tryb pracy w którym działa pompa, konfiguracje pracy i wyświetlanie historii błędów.
Pompa ciepła Haier SUPER AQUA wyposażona jest w czujnik, który chroni pompę przed zamarznięciem systemu, gdy temperatura otoczenia spada poniżej 3°C jednostka automatycznie się włącza. Przełącznik monitoruje przepływ wody, pomaga to w opanować zamarznięciu wody w układzie.