BLOG

Visit our blog

Jinko

Moduły fotowoltaiczne Jinko z oficjalnej polskiej dystrybucji

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Jinko Solar

jest jedną z najbardziej znanych  i innowacyjnych firm zajmujących się technologiami  słonecznymi  na świecie . Jej działalność obejmuje  podstawowe ogniwa łańcucha przemysłu fotowoltaicznego, koncentrując się  na badaniach i rozwoju zintegrowanych produktów fotowoltaicznych i  zintegrowanych   rozwiązania w zakresie czystej energii. Obecnie produkty Jinko Solar obsługują ponad 3000 klientów w ponad 160 krajach na całym świecie, a firma od wielu lat zajmuje pierwsze miejsce w globalnych dostawach modułów. Do końca marca 2022 r. skumulowane dostawy modułów Jinko Solar przekroczyły 100 GW. Jinko Solar jest liderem opinii w branży w ramach różnych międzynarodowych ram, takich jak B20, a także jest pierwszą firmą zajmującą się energią słoneczną, która przystąpiła do zielonej inicjatywy RE100.

 

Jinko Solar jest pierwszą firmą w branży, która stworzyła „pionowo zintegrowane” zdolności produkcyjne od przetwarzania materiału krzemowego po produkcję płytek, ogniw i modułów. Posiada łącznie 12 globalnych baz produkcyjnych w Chinach, Stanach Zjednoczonych, Malezji i Wietnamie. Od I kwartału 2022 r. efektywna zdolność produkcyjna płytek, ogniw i modułów z krzemu monokrystalicznego osiąga odpowiednio 40 GW, 40 GW i 50 GW. Jinko Solar ma ponad 1000 pracowników badawczo-rozwojowych i technicznych oraz zdobyła wiele wyróżnień, takich jak „National Enterprise Technology Center”, „National Technology Innovation Demonstration Enterprise”, „Champion  of  Manufacturing” i sformułował wiele międzynarodowych i krajowych standardów branżowych, takich jak IEC. Jinko Solar stale rozszerza zróżnicowane scenariusze zastosowań technologii fotowoltaicznej,  w tym  fotowoltaika zintegrowana z budynkiem, fotowoltaiczna produkcja wodoru, magazynowanie energii i inne dziedziny, a także dąży do stworzenia nowego ekosystem energetyczny.

 

Jinko Solar była notowana na  STAR Board Giełdy Papierów Wartościowych w Szanghaju w 2022 r., a JinkoSolar Holding Co., Ltd., jej pośredni akcjonariusz kontrolujący, był notowany na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych w 2010 r.

Jinko Solar opinie

JinkoSolar, w 2022 roku został uznany jednym z najlepszych wykonawców w karcie wyników niezawodności modułów fotowoltaicznych 2022 publikowanej corocznie przez PV Evolution Labs ( PVEL). JinkoSolar jest jednym z zaledwie dwóch producentów modułów, którzy osiem razy z rzędu otrzymali ocenę „Top Performer”, od czasu jej wprowadzenia na rynek w 2014 roku.

Ustanowiona w 2012 r. karta wyników niezawodności modułów fotowoltaicznych PVEL ocenia moduły i producentów w ramach kompleksowego programu kwalifikacji produktów (PQP), który zapewnia niezależne dane dotyczące niezawodności i wydajności

Na szczególną uwagę zasługuje tegoroczna karta wyników, zawierająca 15 różnych modeli Jinko o najwyższej wydajności, z których trzy osiągnęły ten status w każdym teście niezawodności.