BLOG

Visit our blog

Astronergy

Moduły fotowoltaiczne Astronergy | Oficjalna dystrybucja

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Moduły fotowoltaiczne Astronergy

Astronergy założona jako spółka zależna Grupy CHINT w 2009 roku, z kapitałem zakładowym 9,38 miliarda RMB, Astronergy jest dostawcą rozwiązań w zakresie czystej energii zaangażowanym w rozwój, budowę, eksploatację i usługi nowej energii. Poza tym firma opracowuje również plany inwestycyjne i budowlane w kompleksowych segmentach energetyki, takich jak elektrownia fotowoltaiczna, magazynowanie energii, komercjalizacja energii, mikrosieci i multienergetyczne uzupełnianie. Do tej pory skumulowana globalna zainstalowana moc fotowoltaiczna wyniosła łącznie 8 GW, co dowodzi, że CHINT SOLAR zajmuje czołową pozycję na świecie. Opierając się na nieustannych wysiłkach Grupy CHINT w sektorze energetycznym w ciągu ostatnich 38 lat i w pełni wykorzystując zalety całego łańcucha branży elektrycznej, Astronergy stało się ważnym czynnikiem wpływającym na energię odnawialną z wiodącą przewagą zarówno w integracji systemów, jak i integracji technologii w branży.

Z perspektywy krajowej Astronergy z zaawansowanymi innowacjami do badania różnych typów konstrukcji elektrowni fotowoltaicznych. Astronergy zdobyła bogate doświadczenie w budowie elektrowni typu kalejdoskopowego , takich jak duże i średnie elektrownie naziemne, przemysłowe i komercyjne rozproszone dachowe elektrownie fotowoltaiczne, rolnictwo-fotowoltaika/pustynia-fotowoltaika/akwakultura- elektrownie fotowoltaiczne/gospodarczo-fotowoltaiczne i inne rodzaje elektrowni „fotowoltaicznych+”. Z perspektywy globalnej Astronergy dokłada wszelkich starań, aby przystąpić do współpracy w ramach Inicjatywy „Pasa i szlaku” i poświęcił się budowie elektrowni fotowoltaicznych oraz serwisowi EPC w Tajlandii, Hiszpanii, Stanach Zjednoczonych, Bułgarii, Turcji, Indiach, Rumunii, RPA, Korei Południowej, Japonii, Holandii, Polski, Wietnamie, Egipcie i innych krajach i regionach, umożliwiając w ten sposób całemu światu dzielenie się zieloną energią.

Ponadto Astronergy poświęca się dostarczaniu klientom kompleksowych rozwiązań energetycznych i uruchamia kampanie inwestycyjne i budowlane w kompleksowych segmentach energii, takich jak magazynowanie energii, sprzedaż energii elektrycznej, mikrosieci i uzupełnianie wielu źródeł energii. Układ miejskich kompleksowych projektów usług energetycznych, takich jak elektrociepłownia, biomasa, trigeneracja gazu, magazynowanie energii i energii wodorowej, jest w pełnym rozkwicie. Do tej pory CHINT SOLAR zdobył najnowocześniejsze praktyczne doświadczenie w projektach energii cieplnej w Haining Zhejiang, projekcie biomasy w Gaoping Shanxi, projektach pilotażowych inteligentnej sieci dystrybucyjnej w Anhui i Hubei, a także niezliczonej ilości energii w skali megawatów oraz projekty magazynowe.

Astronergy opinie

Panele Astronergy z grupy CHINT w 2020 roku zajęły pierwsze miejsce w prestiżowym badaniu instytutu PV Tech będąc daleko przed konkurencją, co utorowało firmie drogę na ekspansje na światowe rynki

Astronergy 450W Halfcut

Panel Astronergy wykonany został w technologii Halfcut, oznacza to, że tradycyjne ogniwa cięte są na pół - jest ich dwa razy więcej, a przekłada się to na większą moc wyjściową.

Panele fotowoltaiczne wytworzone w Halfcu, są znacznie wydajniejsze przy częściowym zacienieniu, a także zmniejsza natężenie prądu przepływające przez ogniwa