BLOG

Visit our blog

Longi

Moduły fotowoltaiczne Longi z oficjalnej polskiej dystrybucji

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Longi Solar


Założona w 2000 roku firma LONGi Green Energy Technology Co., Ltd. (LONGi) jest obecnie największym przedsiębiorstwem zajmującym się technologią słoneczną na świecie.
W ramach misji „Wykorzystanie energii słonecznej, budowanie zielonego świata” z wizerunkiem marki „Solidna, niezawodna i wiodąca technologia”, firma LONGi opracowuje rozwiązania dla elektrowni na dużą skalę,
dla różnych branż i gospodarstw domowych, z naciskiem na innowacje rozwój.
Docelowo dostarczymy również rozwiązania „Green Power + Green Hydrogen” dla globalnego rozwoju bezemisyjnego.

Moduły fotowoltaiczne Longi

Ogniwa PERC

Ogniwa słoneczne PERC poprawiają wydajność ogniw poprzez osadzanie dodatkowej powłoki pasywnej i rowków laserowych na tradycyjnych ogniwach.
Firma LONGi wprowadziła na rynek moduły mono-PERC w 2016 roku, wyposażone w zintegrowaną technologię PERC na krzemie monokrystalicznym i niskiej degradacji światła, a wydajność ogniw wzrosła z 21% do 24,06%.

Ogniwa TOPCon typu N

Oparte na technologii ogniw HPC firmy, ogniwa charakteryzują się metalizacją o niskiej zawartości związków, ułożonymi warstwami pasywacji, wyjątkowo niskimi emisjami związków,
wysokiej jakości podłożami typu N i kompozytami heterozłączowymi.
Uwzględniono również bardzo niskie pole tylne i zerową luminescencję. Moduły oparte na komórkach TOPCon generują o 2-3% więcej energii niż popularne moduły bifacial typu P.

Half-Cut

Większa moc i wyższa niezawodność: Technologia Half-cut wykorzystuje laser na podczerwień do cięcia wysokowydajnych ogniw od jednego do dwóch, aby zmniejszyć o połowę prąd.
Ostatecznie straty ciepła na palcach zostaną znacznie zmniejszone, a wydajność modułu może zostać zwiększona o 2%.
Redukcja prądu roboczego ogniwa zwiększyła jednocześnie niezawodność modułu, zwłaszcza ogniw dwufazowych o wyższym prądzie roboczym.

Pionier modułów monokrystalicznych

Lider technologii monokrystalicznego krzemu: LONGi jest pionierem w technologii cięcia płytek diamentowych,
która maksymalizuje wydajność płytek z kwadratowych prętów i ułatwia tworzenie standardów M2 w tej branży. W 2019 i 2020 r.
znormalizowane wafle M6 i M10 zostały wprowadzone sukcesywnie, co obniżyło koszty produkcji ogniw i modułów, a także BOS. W końcu do klientów trafią zmaksymalizowane wartości.

Domieszka gallium

Technologia domieszkowana galem przezwycięża degradację LID i gwarantuje długotrwałe wytwarzanie energii przez moduł.

Technologia Half-Cell

Moc wyjściowa dwufazowego modułu półogniwowego wzrasta, a wydajność energetyczna jest wyższa w warunkach wysokiego natężenia promieniowania ze względu na niski prąd roboczy.