Zabezpieczenia przeciwpożarowe

Zabezpieczenia przeciwpożarowe Projoy

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Wyłącznik ppoż.

Wyłącznik przeciwpożarowy ma za zadanie automatyczne odizolowanie instalacji fotowoltaicznej w sytuacji krytycznej w celu przeprowadzenia bezpiecznej akcji strażakom.
Wyłącznik bezpieczeństwa za pomocą przełącznika PEDS wyłącza instalacje PV już w momencie fizycznego odłączenia zasilania AC likwidując tym samym wysokie napięcie DC.
Funkcja bezpiecznika ppoż. przedłuża cykl życia falowników fotowoltaicznych, w momencie braku w obwodzie prądu przemiennego podczas przerwy w dostawie prądu, konserwacji
linii energetycznych albo awarii sieci obwód prądu stałego zostanie wyłączony przez wyłącznik przeciwpożarowy. Dzieki tej funkcji możliwe jest także bezpieczniejsze serwisowanie
falownika.

Wyłącznik bezpieczeństwa Projoy

PROJOY Electric Co., Ltd. założona w 2011 roku, siedziba znajduje się w Suzhou w Chinach, z wygodnym transportem. Zgodnie z koncepcją produktu „Switch to Safety”, jest to pierwsza krajowa firma,
która koncentruje się na dostarczaniu wyłączników izolacyjnych DC, miniaturowych wyłączników automatycznych, ochrony przeciwprzepięciowej DC, szybkiego wyłączania i inteligentnych liczników energii elektrycznej w dziedzinie magazynowania energii.
Z ponad 10-letnim rozwojem, PROJOY Electric posiada obecnie dwa główne działy biznesowe, dział inteligentnej elektryki i dział energoelektroniki;

Oferujemy modele

  • PEFS-EL40H-4 na dwa obwody
  • PEFS-EL50H-6 na trzy obwody
  • PEFS-EL50H-8 na cztery obwody
  • PEFS-EL40H-10 na pięć obwodów

Inteligentny Wydział Elektryczny Projoy

W 2011 roku firma Projoy przejęła inicjatywę w niezależnym opracowywaniu produktów z serii PEDS przełączników izolujących DC w Chinach. Ten produkt jest używany głównie w falownikach fotowoltaicznych, falownikach magazynujących energię, skrzynkach łączeniowych prądu stałego i innych urządzeniach. Produkt posiada wyrafinowany design, prostą konstrukcję i doskonałą jakość. Obecnie jest to najczęściej stosowany odłącznik fotowoltaiczny prądu stałego na światowym rynku. Zatwierdzone i używane przez 80% producentów falowników.

W 2013 roku PROJOY Electric z powodzeniem samodzielnie opracował serię wyłączników prądu stałego PEBS stosowanych w systemach magazynowania energii. Po latach iteracji i akumulacji, Projoy jest stale doceniany przez klientów i dostarcza wysokiej jakości i niezawodne wyłączniki prądu stałego dla wielu czołowych światowych producentów akumulatorów i systemów do przechowywania energii, takich jak BYD & Sungrow;

Ponadto PROJOY Electric może dostarczyć więcej odmian produktów elektrycznych, w tym serię PESP zabezpieczenia przeciwprzepięciowego DC i serię inteligentnych liczników energii elektrycznej PEEM do optycznego systemu przechowywania i ładowania.

Dzięki silnemu zespołowi badawczo-rozwojowemu w dziedzinie elektryki produkty Projoy Smart Electrical Division uzyskały szereg podstawowych opatentowanych technologii oraz szereg linii produktów elektrycznych z całkowicie niezależnymi prawami własności intelektualnej. Technologia produktu osiągnęła zaawansowany poziom światowy i sukcesywnie uzyskała certyfikaty UL, TUV, CE, CB, CCC, australijskie i inne międzynarodowe certyfikaty.

Wydział Energoelektroniki Projoy

Ponieważ kwestia bezpieczeństwa przeciwpożarowego systemu magazynowania i ładowania jest stopniowo przywiązywana do coraz większej uwagi na świecie, Projoy aktywnie utworzył Dział Power Electronics, aby dostarczać nowe rozwiązania dla bezpieczeństwa systemów fotowoltaicznych w postaci energoelektroniki i inteligentnej elektryki.

W 2016 r. firma Projoy szybko wypuściła na rynek produkty do szybkiego zamykania na poziomie macierzy z serii PEFS-EL. Staliśmy się pierwszym producentem w Chinach z masową produkcją urządzeń do szybkiego odłączania. Seria PEFS-EL jest szeroko stosowana w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Filipinach i innych miejscach. Stała się marką Tier1 na rynkach Europy i Azji i Pacyfiku.

Jednocześnie Projoy kontynuuje wprowadzanie zaawansowanych technologicznie talentów, wzmacnianie zalet technicznych produktów i wzbogacanie serii produktów, aby podążać za najnowszą technologią. Obecnie szybkie wyłączanie na poziomie modułu serii PEFS-PL przeszło normy NEC 2017&2020 (690.12), UL1741, UL3741 i inne. Zawiera teraz kompletną serię 8 produktów 24V (z fizyczną linią zasilania) wersja jedna pasuje do jednego, jedna pasuje do dwóch (80V/120V) i PLC (komunikacja przez linię energetyczną) wersja jedna pasuje do jednego, jedna pasuje do dwóch (80V/120V).

Projoy zawsze stosuje zaawansowany sprzęt produkcyjny i precyzyjne instrumenty testujące, co zapewnia silną gwarancję na produkcję i kontrolę jakości produktów firmy. Produkty wszystkich serii przeszły rygorystyczne testy środowiskowe i testy elektryczne. Jednocześnie przeszliśmy certyfikację systemu zarządzania jakością ISO9001 i systemu zarządzania środowiskowego ISO14001.

Projoy posiada profesjonalny międzynarodowy zespół marketingowy z bogatym doświadczeniem w branży. Stosując się do koncepcji lokalnych usług marketingowych, utworzyła filie lub autoryzowanych dystrybutorów we Włoszech, Wielkiej Brytanii, Australii, Indiach, Korei Południowej, Brazylii, Polsce, Tajlandii, Chinach, Tajwanie i innych miejscach, aby szybko reagować na potrzeby klientów w zakresie dostarczania wysokiej jakości usługi na czas.

W przyszłości Projoy zawsze będzie koncentrować się na bezpieczeństwie i inteligencji w dziedzinie czystej energii, zwłaszcza na systemie optycznym, magazynowaniu i ładowaniu, będzie przestrzegać koncepcji produktu „Przełącz na bezpieczeństwo” i stale konsolidować serie produktów firmy w inteligentnych urządzeniach elektrycznych oraz energoelektronika w celu zwiększenia międzynarodowej konkurencyjności. Dzięki kompetentnemu zespołowi zarządzającemu i operacyjnemu, konkurencyjnym na całym świecie podstawowym technologiom, zaawansowanym koncepcjom zarządzania produkcją i dojrzałym międzynarodowym kanałom rynkowym, Projoy będzie nadal badać i ulepszać, aby stworzyć bezpieczniejszy i inteligentniejszy nowy świat energii dla wszystkich klientów.

Uzgodnienie przeciwpożarowe

Na mocy Ustawy o Prawie budowlanym instalacje powyżej 6,5 kW muszą posiadać uzgodnienie przeciwpożarowe wykonane przez rzeczoznawce P-Poż

do uruchomienia instalacji powyżej 6,5 kW potrzebne jest

  • Uzgodnienie projektu z rzeczoznawcą P-Poż
  • Powiadomienie straży pożarnej o uruchomieniu instalacji
Uzgodnienie ppoż możesz zamówić na naszej platformie, wykona je nasz specjalista i przeprowadzi Cie przez formalności.