Magazyn energii FoxESS Energy Cube CM2900 (BMS z modułem baterii 2,88 kWh)

Magazyn energii Energy Cube FoxESS CM2900 z wbudowanym systemem zarządzania baterią (BMS) w połączeniu z odpowiednią liczbą akumulatorów FoxESS CS2900 tworzy kompleksowy system magazynowania energii. 

Zaloguj się aby zobaczyć cenę.

FoxESS CM2900 z system zarządzania i kontroli modułów bateryjnych (BMS), działając w tandemie z modułami akumulatorowymi FoxESS CS2900, tworzy system, który może być elastycznie skalowany. Ta funkcja umożliwia użytkownikom łatwą rozbudowę ich systemu poprzez dodawanie kolejnych modułów CS2900, co pozwala na dostosowanie zdolności magazynowania energii do ich indywidualnych i rosnących potrzeb. Możliwość instalacji dodatkowych baterii

w układzie szeregowym daje opcję zwiększenia całkowitej pojemności do 20.16kWh. Proces wdrażania systemu jest prosty

i intuicyjny, dzięki czemu instalacja zajmuje mniej czasu, co jest szczególnie cenne dla profesjonalnych instalatorów zajmujących się montażem magazynów energii FoxESS. Głębokość rozładowania (DoD) do 90% w systemie magazynowania energii FoxESS Energy Cube oznacza, że użytkownik może bezpiecznie wykorzystać aż 90% zmagazynowanej energii, zanim będzie konieczne ponowne naładowanie. Taka wysoka wartość DoD świadczy o efektywnym wykorzystaniu pojemności akumulatora, co jest korzystne zarówno pod względem ekonomicznym, jak i ekologicznym.

DANE TECHNICZNE:

System: FoxESS Energy Cube

Pojemność: 2,88 [kWh]

Głębokość rozładowania: do 90 [%]

Skalowalność: do 20,16 [kWh] (maks. 7 modułów w szeregu)

Szeroki zakres tolerancji temperatury:

– Temp. pracy: Ładowanie 0-55 [°C], Rozładowanie -10-55 [°C] – Temp. przechowywania: -20-55 [°C]

Zalecany prąd rozładowania: 25 [A]

Wydajność akumulatorowa: >95 [%]

Ilość cykli: ≥6000

Metoda chłodzenia: konwekcyjna

Stopień ochrony: IP65

PVIFECM2900

Pliki do pobrania

Karta katalog-FoxESS-Cube

Pliki do pobrania (5.36M)

Zobacz także