Pompa ciepła split HISENSE Hi-Terma 12 kW AHW-120HEDS1+AHM-120HEDSAA (3 fazy)

Produkt dostępny na zamówienie - dostawa w 72H.
(skontaktuj się z naszym działem sprzedaży) 

Zaloguj się aby zobaczyć cenę.

Pompy ciepła powietrze-woda Hisense Hi-Therma Split R32, zakres wydajności od 10 do 16 kW. 3 fazy

Jednostka Hisense Hi-Therma Split to system pompy ciepła powietrze-woda, w którym jednostka wewnętrzna i jednostka zewnętrzna są oddzielone. Jednostka wewnętrzna, w tym płytowy wymiennik ciepła, zbiornik wyrównawczy, pompa obiegowa itp. znajduje się w pomieszczeniu, co zapobiega zamarznięciu wody.

Jednostka wewnętrzna ma wbudowany przewodowy sterownik z dużym kolorowym ekranem, który można łatwo obsługiwać za pomocą pokrętła i przycisków, a wszystkie obiegi pracy i pomieszczenia można skonfigurować osobno. Główny interfejs z menu w języku polskim może intuicyjnie wyświetlać ustawienia poszczególnych cykli pracy oraz aktualna temperaturę wody w czasie rzeczywistym. Pasek świetlny LED wokół kontrolera przewodowego może intuicyjnie wskazywać aktualny tryb pracy.

Poprzez opcjonalne zastosowanie zaworu mieszającego możliwa jest kontrola dwóch strefy temperaturowych dzięki oddzielnym obiegom grzewczym, umożliwia to zróżnicowanie temperatury wody do ogrzewania podłogowego i grzejnika.

W jednym systemie Hi-Therma można niezależnie sterować temperatura do 7 pomieszczeń – poprzez zamontowanie w pomieszczeniach czujników temperatury lub termostatów pokojowych, można zaspokoić różnorodne potrzeby klientów.

PCPMHIS-AHW-120HEDS1

Pliki do pobrania

Hisense_ATW_split_10_16

Pliki do pobrania (1.48M)