Klimatyzator Haier TAYGA Plus 5.0/5.2 kW (AS50TDMHRA-C/1U50MEMFRA-C)

W skład zestawu wchodzą: 

- Model jednostki wewnętrznej: AS50TDMHRA-C

- Model jednostki zewnętrznej: 1U50MEMFRA-C

- pilot YR-HE

- moduł WiFi - hOn

Zaloguj się aby zobaczyć cenę.

TAYGA Plus

Klimatyzator ścienny TAYGA Plus (R32)

Klimatyzatory TAYGA Plus to urządzenia o klasycznej, minimalistycznej linii, dzięki czemu pasują do każdego typu wnętrz, zarówno domowych jak i komercyjnych. Urządzenia te pracują w oparciu o ekologiczny czynnik chłodniczy R32 i są wyposażone szereg standardowych funkcji. Klimatyzatory TUNDRA Plus w standardzie oferują Sterowanie Wi-Fi – to funkcja, która umożliwia sterowanie pracą klimatyzatora za pomocą smartfona lub tabletu gdziekolwiek jesteś. Innymi funkcjami są łatwy montaż, inteligentne powietrze, komfortowy sen czy cicha praca- nawet 20 dB, wszystko w przystępnej cenie. Dodatkowo urządzenia posiadają funkcję Self Clean, która jest odpowiedzialna za usuwanie zanieczyszczeń i bakterii gromadzących się na wymienniku jednostki wewnętrznej.

Self Clean

Self Clean to technologia samoczyszcząca, która umożliwia sprawniejsze i wygodniejsze użytkowanie klimatyzatora. To rozwiązanie polega na usuwaniu gromadzących się zanieczyszczeń na parowniku. Wilgotne powietrze zamrażane na powierzchni wymiennika ciepła usuwa osad w momencie rozmrażania. Zabrudzenia gromadzące się na wymienniku podczas pracy klimatyzatora sprzyjają rozwojowi bakterii, wpływają na jakość powietrza w pomieszczeniu i obniżają zdolność chłodniczą nawet o 15-30%. Self Clean zapewnia wysoką wydajność energetyczną i zachowuje urządzenie w czystości.

Sterowanie Wi-Fi

Sterowanie klimatyzatorem lub systemem klimatyzacji przy użyciu smartfona lub tabletu połączonego z Internetem. Zdalne sterowanie pozwala włączyć chłodzenie w upalne dni zanim wrócisz do domu. Codzienne sytuacje, które towarzyszą nam w życiu są inspiracją marki Haier do tworzenia inteligentnych rozwiązań. Sterowanie Wi-Fi jest proste i intuicyjne. Ustawianie parametrów pracy klimatyzatora jest możliwe za pomocą dedykowanej aplikacji na urządzeniu mobilnym. Gwarantuje to dostęp do prawie wszystkich funkcji klimatyzatora. Co ważne, aplikacja pozwala na konfigurację wielu urządzeń. Dodatkowo system sterowania Wi-Fi umożliwia tworzenie harmonogramów pracy, np. tygodniowego oraz monitorowanie zużycia energii elektrycznej przez domowy system. W klimatyzatorach Haier istnieje możliwość zastosowania różnych typów sterowania bezprzewodowego i przewodowego.

Bardzo cicha praca 19 dB(A)

Bardzo cicha praca klimatyzatorów Haier została osiągnięta dzięki zoptymalizowanym kanałom przepływu powietrza oraz po przez zoptymalizowany przekrój wentylatora. Klimatyzatory Haier pracują z poziomem hałasu obniżonym nawet do 19 dB(A), dzięki temu  mogą być używane w nocy, dbając o komfort użytkowników jednocześnie nie zakłócając snu. Dodatkowo klimatyzatory posiadają różne tryby pracy, np. tryb QUIET, który oferuje pracę klimatyzatora na możliwie najniższym poziomie hałasu.

PCKLHAAS50TDMHRA-C/1U50MEMFRA-C

Opis

Moc chłodnicza nom (min-(max) [kW]
5,0 (1,3-5,8)
Moc grzewcza nom (min-max) [kW]
5,2 (1,4-6,0)
SEER/EER
6,1/3,41
Klasa energetyczna (chłodzenie/grzanie)
A++/A+
Zasilanie (j. zewnętrzna)
1/220-240/50
Wymiary (j. wewnętrzna) [mm]
1008/225/318
Wymiary (j. zewnętrzna) [mm]
800/275/553
Przepływ powietrza (j. wewnętrzna) [m3/h]
900
Poziom ciśnienia akustycznego (j. wew.) [dB(A)]
44/40/35/28
Poziom ciśnienia akustycznego (j. zew.) [dB(A)]
53
Średnica rur przyłączeniowych (ciecz/gaz) [cal]
1/4 - 1/2
Max. dł. rurociągów / różnica poziomów [m]
25/15
Max. dł. rurociągów bez dodatkowego doł. [m]
7
Czynnik chłodniczy
R32
Sterownik bezprzewodowy (w zestawie z j. wew.)
YR-HE

Pliki do pobrania

Haier Deklaracja Zgodności CE

Pliki do pobrania (163.14k)

Haier Deklar. Zgod. CE jed wew.

Pliki do pobrania (61.75k)

Haier Deklar. Zgod. CE jedn zew

Pliki do pobrania (70.7k)

Haier karta gwarancyjna klima.

Pliki do pobrania (4.24M)

Haier karta katalog. FLEXIS Plus

Pliki do pobrania (185.21k)

Haier katalog Tayga Plus

Pliki do pobrania (350.98k)

Instrukcja Montazowa Tayga Plus

Pliki do pobrania (4.67M)

Instrukcja Obslugi Tayga Plus

Pliki do pobrania (4.72M)

Oświadczenie FGAZ dla Ewerest

Pliki do pobrania (128.55k)

Zobacz także