Optymalizator TIGO TS4-A-O 700W

Optymalizator Tigo TS4-A-O 700W (Optym. + Safety + Monitoring)

Zaloguj się aby zobaczyć cenę.

Optymalizator TIGO TS4-A-O

optymalizuje każdy moduł fotowoltaiczny, do którego jest podłączony, poprawiając parametry łańcucha PV w przypadku zacienienia lub niedopasowania modułów. Ponadto poprawia efektywność energetyczną, modernizując słabo działające systemy fotowoltaiczne lub dodając inteligentne funkcje do nowych instalacji. TS4-A-O z technologią UHD-Core i rozszerzonymi specyfikacjami obsługuje moduły fotowoltaiczne o mocy do 700 W.


W TS4-A-O zastosowano funkcję bezpieczeństwa, która 
działa tylko wtedy, gdy optymalizator połączony jest z Cloud Connect lub Cloud Connect Advanced. Funkcja uruchamiana jest automatycznie lub ręcznie - po uaktywnieniu napięcie i natężenie prądu każdego modułu spada do 0.

Ręczne sterowanie funkcją bezpieczeństwa można zrealizować podłączając do Cloud Connect lub Cloud Connect Advanced wyłącznik pożarowy.

Cechy wyróżniające produkt:

 Optymalizacja w celu zwiększenia wydajności energetycznej i większej elastyczności projektowania

Ręczna lub automatyczna opcja Shutdown (odłączenie wysokiego napięcia)

Monitorowanie produkcji energii i zarządzania systemem

Tigo dostarcza inteligentne, zintegrowane oprogramowanie i rozwiązania sprzętowe, które oferują szybki, elastyczny i niezawodny wybór zarówno profesjonalistom z branży solarnej, jak i właścicielom systemów.

Optymalizacja instalacji fotowoltaicznej


Optymalizacja to funkcja Flex MLPE dostępna jako zintegrowana modułowa podstawa skrzynki przyłączeniowej (TS4-O) lub jako jednostka dodatkowa (TS4-A-O). Projektuj przy użyciu nierównych długości ciągów,
mieszanych orientacji lub obszarów niedopasowania. Instalować w zacienionych miejscach o zmniejszonym współczynniku cofania. Oprócz optymalizacji, TS4-A-O umożliwia monitorowanie poziomu modułów i szybkie wyłączanie zgodnie z NEC 2014,
 2017, 2020.
Rozwijanie innowacyjnego MLPE od 2007 roku
Tigo jest światowym liderem w Flex MLPE (Module Level Power Electronics) z innowacyjnymi rozwiązaniami, które zwiększają produkcję energii, zwiększają bezpieczeństwo i obniżają koszty eksploatacji instalacji słonecznych.
Platforma Tigo TS4 maksymalizuje korzyści płynące z systemów fotowoltaicznych i zapewnia klientom najbardziej skalowalne, wszechstronne i niezawodne rozwiązanie MLPE z dostępnych. Firma Tigo została założona w Dolinie Krzemowej w Kalifornii w 2007 roku, aby przyspieszyć przyjęcie energii słonecznej na całym świecie.
Tigo dostarcza inteligentne, zintegrowane oprogramowanie i rozwiązania sprzętowe, które oferują szybki, elastyczny i niezawodny wybór zarówno profesjonalistom z branży solarnej, jak i właścicielom systemów.

Firma nadal ma siedzibę w Dolinie Krzemowej i posiada biura i instalacje na całym świecie. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, odwiedź naszą stronę Kariera. Przeczytaj o naszych zobowiązaniach i kamieniach milowych na naszej stronie dotyczącej środowiska, społeczności i zarządzania.
Funkcje
Platforma TS4 Flex MLPE
Po latach badań, rozwoju, testów i certyfikacji Tigo wprowadziło na rynek rewolucyjną platformę TS4. Modułowa platforma TS4 może być selektywnie wdrażana z różnymi funkcjami na moduł w różnych przedziałach cenowych. Ta niezrównana elastyczność jest powodem, dla którego platforma jest określana jako „Flex MLPE”.

Klienci mogą zmaksymalizować bezpieczeństwo i korzyści swoich systemów fotowoltaicznych, korzystając z dowolnych funkcji, które umożliwia platforma Tigo Flex MLPE:
1) Optymalizacja: zwiększ wydajność energetyczną poprzez zmniejszenie wpływu cienia i niedopasowania
2) Monitorowanie: niższe koszty operacyjne z widocznością wydajności na poziomie modułu
3) Bezpieczeństwo: w razie potrzeby zmniejsz napięcie na poziomie modułu, zwiększając bezpieczeństwo i spełniając normy elektryczne
    Optymalizacja
    Monitorowanie
    Szybkie wyłączanie

Wybierz Tigo i zmaksymalizuj ROI swojej fotowoltaiki

Optymalizator Tigo TS4-A-O 700W

Tigo Energy, światowy lider w Flex MLPE (elektronika mocy na poziomie modułu), projektuje innowacyjne produkty do konwersji i przechowywania energii słonecznej, które zapewniają klientom większy wybór i elastyczność. Platforma Tigo TS4 zwiększa produkcję energii słonecznej, obniża koszty operacyjne i zwiększa bezpieczeństwo.
W połączeniu z platformą Tigo Energy Intelligence (EI), zapewnia wgląd w moduły, systemy i flotę, aby zmaksymalizować wydajność słoneczną i zminimalizować koszty operacyjne.
Tigo EI Residential Solar Solution, elastyczne rozwiązanie solarno-magazynowe do instalacji domowych, uzupełnia portfolio firmy w zakresie technologii energii słonecznej.
Firma Tigo została założona w Dolinie Krzemowej w 2007 roku, aby przyspieszyć wprowadzanie energii słonecznej, a jej globalny zespół wspiera klientów, których systemy niezawodnie wytwarzają gigawatogodziny bezpiecznej energii słonecznej na siedmiu kontynentach.

Współpraca z naszymi partnerami branżowymi
Tigo stworzyło zróżnicowaną i globalną sieć partnerów inwerterowych, producentów modułów, instalatorów, dystrybutorów i wielu innych uczestników branży fotowoltaicznej.
Tigo testuje i certyfikuje każdy falownik, aby spełnić standardy bezpieczeństwa i zgodności oraz zapewnić naszym klientom największą liczbę dostępnych opcji spośród wszystkich MLPE.

Cechy i zalety

    Nadaje się do modułów słonecznych o mocy do 700 W
    Optymalizator wyższej wydajności z technologią Predictive IV (PIV)
    JEDYNY optymalizator z selektywnym wdrażaniem
    Zawiera zalety bezpieczeństwa i monitoringu
    Spełnia wymagania US NEC dotyczące szybkiego wyłączania
    Optymalizuje od razu po wyjęciu z pudełka
    Tolerancja na cień i wiek w celu maksymalizacji wydajności życiowej
    Działa bezprzewodowo z TAP & CCA

Konfiguracja
1 moduł na TS4
Wymagany
CCA + TAP

PVITGTS4-A-O700W

Opis

Napięcie maksymalne [V]
80
Prąd maksymalny [A]
15
Minimalne napięcie MPPT [V]
16
Maksymalne napięcie MPPT [V]
80
Wymiary [mm]
138.4 x 139.7 x 22.9
Gwarancja na produkt
25
Waga [kg]
0,520

Pliki do pobrania

Karta katalogowa Tigo 700

Pliki do pobrania (1.74M)

Deklaracja_zgodnosci_CE_EN

Pliki do pobrania (1.18M)

Tigo-TS4-installation-manual_EN

Pliki do pobrania (3.35M)

Warunki_gwarancji_Tigo_PL

Pliki do pobrania (115.2k)

Quick Start Guide - Tigo (700W)

Pliki do pobrania (600.12k)