INSTALATORZE!

Jesteś solidnym fachowcem, a Twoje instalacje są na wysokim poziomie technicznym? Wyróżnij się i dołącz do elitarnej społeczności instalatorów fotowoltaiki FOX TEAM i zobacz jak promujemy najlepszych!

 

FOX TEAM

To ogólnopolski program lojalnościowy dla wszystkich instalatorów falowników FoxESS umożliwiający zdobywanie poziomów i związanych z nimi nagród, a dla najaktywniejszych instalatorów wydłużone gwarancje na falowniki i elitarne spotkania członków FOX TEAM z całej Polski!

---

 

Jakie korzyści czekają na instalatorów, którzy dołączą do FOX TEAM?


Już 5 zainstalowanych i zaakceptowanych przez dział techniczny falowników wystarczy, by zdobyć rangę brązowego instalatora. A wraz z nią unikatowe naklejki na samochód, kubki i smycze

 

20 zaakceptowanych instalacji to przejście na poziom srebrny, na którym oprócz kolejnych gadżetów czeka certyfikat wydłużający – i tak już rekordową gwarancję falowników z 12 na 13 lat

 

Na zdobywców najwyższego, Platynowego poziomu, dodatkowo czekać będzie ułatwiający pracę obrandowany miernik, a także coroczne zaproszenia na wyjątkowe spotkania Platynowych instalatorów FOX TEAM.